top of page

JEAN ADRİENNE ARINMA SİSTEMİ BİREYSEL ÇALIŞMALARI

jean_adrianne_bireysel.jpg

Jean Adrienne Arınma Sistemi Bireysel Çalışmaları Nasıl Gerçekleşir?


• Yaşamımızın sorunlu olan veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik.


• Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik.


• Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik.

 

Jean Adrienne Arınma Sistemi çalışmaları Yüksek Benliğimize teslimiyet halinde gerçekleşen spiritüel çalışmalardır. Çalışmada danışan tamamen bilinç boyutundadır ve kolaylaştırıcı danışanın Yüksek Benliğinden önce üzerinde çalışılan etkiye yönelik gerekli bilgileri alır, bunlar danışanın deneyimlemekte olduğu durumla ilgili çeşitli bilgiler ve etkinin kaynaklandığı yaşam süreci, oradaki yaşanmışlık ve ruhun buna verdiği tepkiyle ilgili bilgilerdir; sonrasında çeşitli arınma işlemlerine geçilir.

 

Tüm çalışma 144 dosya protokolünün yapısının akışına uygun olarak, Yüksek Benliğin rehberliği ile uygulanır. Bir çalışma genellikle 1-1,5 saat arası sürer, ancak bu süre danışanın kaldırabileceği arınma düzeyine göre değişebilir. JASS çalışmalarında niyet her zaman üzerinde çalışılan konuya dair mümkün olan tüm arınmanın bir çalışmada gerçekleşmesi olmakla birlikte, bazen ayni konu üzerinde 2. veya bazen 3. bir çalışma gerekli olabilir. Devam seansının gerekli olup olmadığı çalışmanın sonunda belli olur ve devam çalışması ilk çalışmanın işleme süresi bittikten sonra yapılır.

Danışman:

 

Yasemin Erhalim

Merkezimizdeki çalışmalar tıbbi teşhis ve tedavi yöntemi değildir,

bütünleyici bakış açısına destek verici niteliktedir.

bottom of page