ONLINE BİREYSEL ÇALIŞMALAR

BİREYSEL AİLE DİZİMİ


Aile Dizimi çalışmalarının online bireysel olarak yapılan versiyonudur. Katılımcılardan çalışma öncesi istenen formları doldurmalarının ardından randevu gününde online olarak iki saat süreli bireysel dizim çalışması yapılmaktadır. Çalışmalar zoom üzerinden gerçekleştirilmektedir. Katılımcıların ilk müracaatları turgayreiki@hotmail.com mail adresimiz üzerinden olmaktadır. Kendilerine geri dönüş yapılarak internet sitemizdeki bireysel sistemik öykü ve bireysel öykü formlarını doldurup göndermeleri istenmektedir. ( Bu bilgiler mahremiyete azami özen gösterilerek sadece danışman tarafından alınmakta, hiçbir şekilde açık alanda görülmeyecek şekildedir.)

 

Danışana verilecek çalışma gününe kadar danışman bu formlar üzerinde ön çalışmasını yapıp (danışana zaman kazandıracak ve detaylı bir biçimde bakabilecek şekilde) formun sonunda yazılan talebe göre çalışmasını online formatta danışanla birebir gerçekleştirmektedir. Soyağacı etkileri (genogram), bireysel öykü etkileri (otobiografi ) ve / veya semboller, figürler kullanılarak yapılacak çalışmanın ücreti 500 liradır. Sıkışılan konulara farklı bir algıyla bakabilir hale gelerek, tüm yaşam unsurlarını içerebilen konularda “yeni bir bakış açısı ve düzenleyebilme gücümüzü” aktive eden kuvvetli, etkili bir tekniktir.

 

Danışanın kendisi ile ilişkisinden başlayarak; anne, baba, kardeş, çocuk, partner, iş, meslek, kariyer, para, sağlık ve daha bir çok başlıkta düzenlemeler yapabilmesine hizmet esastır.

Danışman: Dt.Turgay Köyağasıoğlu

UZAKTAN KARMİK BLOKAJ ÇALIŞMASI


Karmik Blokaj Çalışması hayatımızda sıkışıklık olarak tanımladığımız halleri karmik helalleşmeler ile özgürleştiren, öğreten, bilinçlendiren bir enerji uygulama yöntemidir.   Turgay Köyağasıoğlu tarafından geliştirilen ve isimlendirilen bu uygulama özellikle bilinç / bilinçaltı çalışmalarına rağmen sonuç alınamayan blokajların çözülmesinde etkin bir yöntemdir. Hemen her konu başlığına yönelik olarak çalışma yapılabilir. Çalışma kısaca şöyle özetlenebilir:

 

Danışan turgayreiki@hotmail.com mail adresimizden ilk müracaatını yapıyor. Talep ettiği konu: İlişkilerdeki sorunlar, ailedeki rol karmaşası, güvensizlik, okula gitme endişesi ..gibi çok farklı konu başlığı olabiliyor. Randevu verilen gün ve saatte danışan kendisi için en rahat edebileceği yerde 30 – 45 dakika kadar uzanıyor ve uzaktan yapılan bu çalışmaya içsel olarak “onay” vermesi yeterli oluyor.
.
Çalışma esnasında uygulamayı yapan danışmanda oluşan vizyonlar ( ki alıcı ile ortak vizyonlar da alındığı olabiliyor ) bizi problemin kaynağına götürüyor. Yine Işık köprüsü ve Üst bilinç çalışmalarında olduğu gibi senaryo değişiyor ve bir anlamda film ‘Mutlu Son’ la bitiyor. Bazen birden fazla senaryo üst üste gelebiliyor. Son derece detaylı bir şekilde çok değişik dönem ve olaylarla konular karşımıza gelebiliyor. Bu çalışma diğer bir değişle "Enerjetik bir Regresyon" çalışmasıdır. Önemli bir ayrıntı danışanın herhangi bir vizyon veya his alma zorunluluğunun olmaması ve seans boyunca danışanın son derece konforlu bir süreç yaşarken çalışmanın tamamlanabilmesidir.


Çalışma en fazla bir saat içerisinde tamamlanıyor.  Alıcıda bilinç açık ve çalışma esnasında herhangi bir konuşma geçmiyor. Çalışma bitiminde yaşananlar danışman tarafından anlatıldığında, senaryo sahneleri ve bazı replikler alıcı tarafından da hatırlanabiliyor. Bu çalışmanın en keyif verici kısmı ise, olumlu sonuçlarının hemen hissedilmeye başlanması anlamında ‘seri’ bir çalışma olması. Çalışılan konu başlığı her ne ise günlük hayattaki olumlu yansımaları, ferahlamaları hemen o andan itibaren başlıyor. Çalışma bitiminde ilk etapta danışana mesajla çalışmanın bittiği hatırlatılıyor ve danışanın uygun gördüğü saatte ise kendisine telefonla çalışma hakkında detaylı bilgi veriliyor. Çalışma ücret 500 liradır ve çalışmanın kendi doğası gereği içsel olarak gelen tarihler ve devam niteliğindeki çalışmalar ayrıca ücretlendirilmemektedir. Bir konu başlığına dair yapılacak çalışmaların tamamı belirtilen ücret içindedir.

 

Danışman: Dt.Turgay Köyağasıoğlu
 

Merkezimizdeki çalışmalar tıbbi teşhis ve tedavi yöntemi değildir,

bütünleyici bakış açısına destek verici niteliktedir.