top of page

SEMİNERLER

Detaylar İçin Resimleri Tıklayınız
USUİ REİKİ

 

“Reiki “Evrensel Yaşam Enerjisi” anlamına gelen Japonca bir sözcüktür. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal boyutta etkisiyle insanın kendi değerinin farkına varmasını sağlayan, insanı ışıkla ve sevgiyle tekrar tanıştırıp, ona zaten yapısında var olan değerlerini hatırlatan bir tekniktir.

karmik.jpg
KARMİK BLOKAJ

Bu semineri alan danışmanlar Karmik Blokaj uygulamalarında sadece uygulama değil, uyumlama yapma yetki ve bilgisine de sahip olmaktadırlar. Seminerin uyumlama, bilgi paylaşım ve uygulamalar kısmı bir gün sürse de; uygulamaları pekiştirecek ve tecrübeyi arttıracak seanslara her danışman istediği sürece katılabilmektedir.

facelif.jpg
FACELIFT

Access in muhteşem bir diğer sınıfıdır. Yüzünüzde ve bedeninizde kalıcı gençleşme sağlar.

Seminerde sonunda uluslararası geçerliliği olan Access Facelift uygulayıcısı olursunuz. 

RA SHEEBA

 

RA-SHEEBA, Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür. Kadim Mısır bilgeliğini ve Atlantis bilgisini dualite planına adapte eden bir çalışmadır. İçimizdeki eril ve dişil yanın dengelenmesi ve bir harmoni içinde yaşayabilmesini hedefleyen heyecan verici, bir o kadar da şaşırtıcı ve neşeli bir seminerdir.

TAROT

Uzun yılların araştırmalarına dayanarak oluşturulan bu seminer programında, Tarot’un tarihçesinden başlayarak kartların açıklamaları, kitabi anlamları, numeroloji bilgisi ve kartların numerolojik karşılıkları, Tarot sembolleri, element bilgisi, fon renklerinin anlamları, Mısır, Sümer, Sanskrit yazıtları detaylı olarak ele alınmakta ve sezgi geliştirme amaçlı açılım pratikleri yapılmaktadır.

yeniden_dogus.jpg
YENİDEN DOĞUŞ

 

Nihai amacı; dualite ve illüzyon dünyasından sıyrılarak, yaşam misyonunuzu gerçekleştirmenizi sağlamaktır. BİR olduğunuzu, BİR’in parçası olduğunuzu hatırlayacağınız, Kendinize ve Dünyaya ve Evrene saygılı Yeni Dünya düzenine giden, koşulsuz sevgi ve huzur ortamı, 5.boyuta zorlu geçiş sürecinde rehberlik etmektir. 

inner_speak2.jpg
FENG SHUI

 

Diğer insanlarla iletişim ve etkileşim konusunda şaşırtıcı detayları içeren kişisel elementinizin değerlendirilmesi, verimli olacağınız iş alanları veya
işinize göre elementinizi geliştirme teknikleri, ev ve işyerlerine Feng Shui uygulama... gibi konuları içeren geniş bir yelpazede, eğlenceli, keyifli ve birçok alanda fayda göreceğiniz bir seminer.

Access-Bars.jpg
ACCESS BARS

Access Bars hayatınızın birçok alanında biriktirdiğiniz yükleri temizler. Daha kolay hayatı yaşamaktan bizi alıkoyan kararlar, yargılar, sabit bakışları ve susmayan zihninizi dingin hale getirir.

kozmik-perspektif.jpg
KOZMİK ENERJİ

Ülkemizde yaygın kullanımı Kozmik Enerji olan, Kozmo-Energetika; Eski Mısır Uygarlığı, Tibet, Hindistan, Güney ve Kuzey Amerika kaynaklı Holistik bir bütünleme sistemidir. 1983 Yılında Dr. Vladimir A. Petrov (1958-2007) tarafından ARINDIRMA, BÜTÜNLEME, KORUMA beraberinde ENERJİ SAHASINDAN BİLGİ ALMA amacı taşıyan bir sistemdir.

KUNDALİNİ REİKİ

 

Şu an mevcut olan kendini geliştirme sistemleri içinde belki de en sade ve pratik olanı Kundalini Reiki’dir. Kundalini Reiki enerjisine uyumlanarak enerji kanallarınızın aktive olması ile kendinize ve başkalarına güvenli bir şekilde yardımcı olmanız mümkün.

JEAN ADRİENNE'NİN ARINMA SİSTEMİ
Jean Adrienne'nin Arınma Sistemi, psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esinle geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir.
bottom of page