top of page

HAKKIMIZDA

Yeniden Doğuş Danışmanlık; 2003 yılında "Evrensel Yaşam Enerjisi Danışma Merkezi" adı ve "turgayreiki.com" internet sitesiyle faaliyetine başlamıştır.


O tarihten bu yana "sanal kütüphane" haline gelen alanında öncü internet sitesi ile yurtiçi ve yurtdışında geniş kitlelere ulaşarak faydalar sağlanmaktadır.


Bilgi ve deneyimin, samimiyet ve paylaşımla birleştiği bir "Okul" ve bir "Yuva" olabilmeyi ve oluşan güvenle bu çizgiyi yıllardır koruyabilmeyi başarmanın mutluluğunu taşımaktayız.

Dt. Turgay Köyağasıoğlu

1964 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1987 yılı mezunudur. 15 yıl kamuda ve kendi kliniğinde diş hekimliği yaptıktan sonra; 2002 yılından bu yana Kişisel Gelişim Danışmanlık hizmeti vermektedir. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde “Tıbbi Hipnoz“ eğitimini tamamlamıştır.

 

Reiki, Kundalini Reiki, Ra-Sheeba ve Takyon enerji sistemleri üzerinde master düzeyde danışmanlığını sürdürmektedir.

 

Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü’nde Sn. Mehmet Zararsızoğlu’ndan üç yıl süreyle aldığı “Aile / Sistem Dizim Grup ve Bireysel Uygulamalar” eğitimi ile yine Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü bünyesinde Sn. Heinrich Breuer’den aldığı “Hipnoterapi” eğitimlerini tamamlamıştır.

 

SAHA adını verdiği “Sistemik Aktivasyon Hatırlama Alanı” kurucusu ve moderatörüdür.

 

İki çocuk babası olan Ş.Turgay Köyağasıoğlu Yeniden Doğuş Danışmanlık'ta halen grup ve bireysel moderatörlük kimliği ile danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Verdiği Seminer ve Çalışmalar

Usui Reiki Semineri
Ra Sheeba Semineri
Kundalini Reiki Semineri
Feng Shui ve Beş Element Semineri
Sistem / Aile Dizim Çalışması
Karmik Blokaj Semineri
Karmik Blokaj Çalışması

Yeniden Doğuş Semineri

ezgi.jpg
Ezgi Özsakarya

1991 İzmir doğumludur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi - Peyzaj Mimarlığı mezunudur. Lisans eğitimini tamamlayarak Ege Üniversitesinde başladığı yüksek lisans dönemi ve sonrasında hem akademik çalışmalarla hem özel sektörde tasarım alanında hizmet vermiştir.

Sn. Turgay Köyağasıoğlu' nun kurucusu ve moderatörü olduğu SAHA ve SAHA Master 15 aylık Aile/Sistem Dizim Grup ve Bireysel Uygulamalar temelli eğitim programlarını alarak kişisel gelişim yolculuğuna başlamış, daha sonra yine kendisinden Usui Reiki, Kundalini Reiki, Ra-Sheeba seminerlerini almış ve ardından Feng Shui ve Beş Element, Tarot, EFT 1. Aşama, Meditasyon, Nefes Teknikleri, Mindfullness, Access Bars, Jean Adrienne Arınma Sistemi 1.Aşama eğitimlerini tamamlamıştır.

Bu zamana kadar aldığı tüm eğitimlerin/seminerlerin bilgisi ve deneyimini vermekte olduğu seminerler ve bireysel çalışma hizmetlerine entegre ederek bu öğretilerin ışığında geliştirmiştir. Öğrenmenin sonsuz bir yolculuk olduğu bilincinde, Sosyoloji bölümünde lisans eğitimine ve alanında pek çok eğitim ve seminerler almaya devam etmektedir.

Verdiği Seminer ve Çalışmalar

Sistem/Aile Dizim Çalışması- Grup Çalışmaları/ Bireysel Çalışmalar

Feng Shui ve Beş Element Semineri - Bireysel Çalışmalar

Tarot Danışmanlığı

Kundalini Reiki Semineri - Bireysel Çalışmalar

Usui Reiki - Bireysel Çalışmalar

Karmik Blokaj Semineri - Bireysel Çalışmalar

bottom of page