HAKKIMIZDA

Yeniden Doğuş Danışmanlık; 2003 yılında "Evrensel Yaşam Enerjisi Danışma Merkezi" adı ve "turgayreiki.com" internet sitesiyle faaliyetine başlamıştır.


O tarihten bu yana "sanal kütüphane" haline gelen alanında öncü internet sitesi ile yurtiçi ve yurtdışında geniş kitlelere ulaşarak faydalar sağlanmaktadır.


Bilgi ve deneyimin, samimiyet ve paylaşımla birleştiği bir "Okul" ve bir "Yuva" olabilmeyi ve oluşan güvenle bu çizgiyi yıllardır koruyabilmeyi başarmanın mutluluğunu taşımaktayız.

DANIŞMANLARIMIZ

Sema Türkel

İzmir doğumludur. Evli ve iki kız çocuk annesidir.


İzmir Buca Eğitim Fakültesi Grafik bölümünü bitirdikten sonra,Eskişehir Anadolu Üniversitesi Grafik bölümünde lisans tamamlamıştır.


20 yıl İstanbul ve Afyon illerinde resim öğretmenliği yaptıktan sonra emekli olup, doğduğu şehre geri dönmüştür.


10 yıl İzmir Multiple Skleroz Derneği Başkanlığı yaptığı sürede Dr Semra Elmacı’dan Yoga Eğitmenliği Sertifikası almış ve engelli yogası üzerinde uzmanlaşmıştır. Ayrıca Dr Selma Elmacı’dan Kundalini Reiki eğitimi almıştır. Reiki Meridyen Uygulaması Master’ıdır.


Uzman Psikolog Dr Mehmet Zararsızoğlu’ndan, Sistemik Aile Dizimi Terapistliği Eğitimini tamamlamıştır. Merilyn Bretherick‘den Ra Sheeba eğitmi almıştır. Dr İnci Erkin’ den EFT eğitimi aldıktan sonra Enermed kliniğinde uygulayıcı olarak çalışmıştır.

 

Tunç Köyağasıoğlu’ndan Tarot semineri, Mark Wentworth’dan Renk Profili Eğitimi almıştır.


Edindiği bilgi ve deneyimler ışığında, Yeniden Doğuş ailesiyle birlikte yoluna devam etmektedir.

Verdiği Seminer ve Çalışmalar

Usui Reiki Semineri
Sistem / Aile Dizim Çalışması
Renk Profili
Yoga

Dt. Turgay Köyağasıoğlu

1964 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1987 yılı mezunudur. 15 yıl kamuda ve kendi kliniğinde diş hekimliği yaptıktan sonra; 2002 yılından bu yana Kişisel Gelişim Danışmanlık hizmeti vermektedir. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde “Tıbbi Hipnoz“ eğitimini tamamlamıştır.

 

Reiki, Kundalini Reiki, Ra-Sheeba ve Takyon enerji sistemleri üzerinde master düzeyde danışmanlığını sürdürmektedir.

 

Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü’nde Sn. Mehmet Zararsızoğlu’ndan üç yıl süreyle aldığı “Aile / Sistem Dizim Grup ve Bireysel Uygulamalar” eğitimi ile yine Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü bünyesinde Sn. Heinrich Breuer’den aldığı “Hipnoterapi” eğitimlerini tamamlamıştır.

 

SAHA adını verdiği “Sistemik Aktivasyon Hatırlama Alanı” kurucusu ve moderatörüdür.

 

İki çocuk babası olan Ş.Turgay Köyağasıoğlu Yeniden Doğuş Danışmanlık'ta halen grup ve bireysel moderatörlük kimliği ile danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Verdiği Seminer ve Çalışmalar

Usui Reiki Semineri
Ra Sheeba Semineri
Kundalini Reiki Semineri
Karmik Blokaj Seminer
Feng Shui ve Beş Element Semineri
Sistem / Aile Dizim Çalışması
Karmik Blokaj Semineri
Karmik Blokaj Çalışması
Melek Meditasyonu
Üst Bilinç Meditasyonu
Bir Ben Vardır Benden İçeri

Turgay Köyağasıoğlu'nun yazıları için tıklayınız.