top of page

KUNDALİNİ REİKİ SEMİNERİ

"Kundalini" Sanskrit dilinde insan bedeninde uyur bir halde bulunan potansiyel enerji olarak tanımlanır. Kundalini Reiki "Kundalini" enerjisini aktive etmeye hizmet eden sistemlerden biridir. Uyumlanma ve uygulama kolaylığı en çok tercih edilen özelliklerinin başında gelir. Kısa süreli çalışmalarla hızlı sonuçlar alınabilen bir enerji tekniğidir.
 

Ole Gabrielsen tarafından tanıtılmış olan bu sistem üç aşamalı bir seminerle öğrenilebilir. Üçüncü aşamayı tamamlayan katılımcılar uyumlama yapabilir enerjetik seviyeye ulaşmış olurlar. Geniş bir kullanım alanı olan Kundalini Reiki uyumlaması almak için herhangi bir önkoşul olmadığı halde temel seminer kabul ettiğimiz Usui Reiki 1. aşamadan sonra tanışılması Kundalini Reiki bilgisinin idrakı ve keyifle uygulanması adına tecrübesel tavsiyemizdir.
 
Üç aşamaya da uyumlanmış katılımcılar için  altı aşamalı güçlendirici (booster) aşamaları da vardır. Bunlar seminer aşamaları değildir. Sadece "Kundalini Reiki" enerjisinin etkisini güçlendiren uyumlama aşamalarıdır. Kundalini Reiki seminerlerimizde ücretlendirme üç aşamanın toplamı içindir. Ayrıca booster aşamalar için ücretlendirme söz konusu değildir.
 
Pırlanta (Elmas), Kristal, DNA, Geçmiş Yaşam, Konum, Doğum travması ve Denge Reiki başlıkları Kundalini Reiki üçüncü aşama uyumlamasının kapsamında konulardır ve bu başlıkların hiçbiri ayrıca seminer veya ücretlendirmeye tabi değildir, sistemin içinde zaten vardır.
 
Kitapçık ve katılım belgesi verilir.
 

Danışmanlar:

Turgay Köyağasıoğlu

Ezgi Özsakarya

bottom of page