top of page

ONLINE SEMİNERLER

Detaylar İçin Resimleri Tıklayınız
USUİ REİKİ

 

“Reiki “Evrensel Yaşam Enerjisi” anlamına gelen Japonca bir sözcüktür. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal boyutta etkisiyle insanın kendi değerinin farkına varmasını sağlayan, insanı ışıkla ve sevgiyle tekrar tanıştırıp, ona zaten yapısında var olan değerlerini hatırlatan bir tekniktir.

karmik.jpg
KARMİK BLOKAJ

Bu semineri alan danışmanlar Karmik Blokaj uygulamalarında sadece uygulama değil, uyumlama yapma yetki ve bilgisine de sahip olmaktadırlar. Seminerin uyumlama, bilgi paylaşım ve uygulamalar kısmı bir gün sürse de; uygulamaları pekiştirecek ve tecrübeyi arttıracak seanslara her danışman istediği sürece katılabilmektedir.

RA SHEEBA

 

RA-SHEEBA, Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür. Kadim Mısır bilgeliğini ve Atlantis bilgisini dualite planına adapte eden bir çalışmadır. İçimizdeki eril ve dişil yanın dengelenmesi ve bir harmoni içinde yaşayabilmesini hedefleyen heyecan verici, bir o kadar da şaşırtıcı ve neşeli bir seminerdir.

yeniden_dogus.jpg
YENİDEN DOĞUŞ

 

Nihai amacı; dualite ve illüzyon dünyasından sıyrılarak, yaşam misyonunuzu gerçekleştirmenizi sağlamaktır. BİR olduğunuzu, BİR’in parçası olduğunuzu hatırlayacağınız, Kendinize ve Dünyaya ve Evrene saygılı Yeni Dünya düzenine giden, koşulsuz sevgi ve huzur ortamı, 5.boyuta zorlu geçiş sürecinde rehberlik etmektir. 

FENG SHUI

 

Diğer insanlarla iletişim ve etkileşim konusunda şaşırtıcı detayları içeren kişisel elementinizin değerlendirilmesi, verimli olacağınız iş alanları veya
işinize göre elementinizi geliştirme teknikleri, ev ve işyerlerine Feng Shui uygulama... gibi konuları içeren geniş bir yelpazede, eğlenceli, keyifli ve birçok alanda fayda göreceğiniz bir seminer.

KUNDALİNİ REİKİ

 

Şu an mevcut olan kendini geliştirme sistemleri içinde belki de en sade ve pratik olanı Kundalini Reiki’dir. Kundalini Reiki enerjisine uyumlanarak enerji kanallarınızın aktive olması ile kendinize ve başkalarına güvenli bir şekilde yardımcı olmanız mümkün.

Çalışmalarımız tıbbi teşhis ve tedavi yöntemi değildir,

bütünleyici bakış açısına destek verici niteliktedir.

bottom of page