top of page

YENİDEN DOĞUŞ SEMİNERLERİ

YENİDEN DOĞUŞ ENERJİSİ NEDİR ?


Nihai amacı; dualite ve illüzyon dünyasından sıyrılarak, yaşam misyonunuzu gerçekleştirmenizi sağlamaktır. BİR olduğunuzu, BİR’in parçası olduğunuzu hatırlayacağınız, Kendinize ve Dünyaya ve Evrene saygılı Yeni Dünya düzenine giden, koşulsuz sevgi ve huzur ortamı, 5.boyuta zorlu geçiş sürecinde rehberlik etmektir.


Yüreğinizde ferahlığa ulaşarak oradaki saklı “tutkuyu” ortaya çıkartmaktır.


Belli bir sistem içerisinde; öncelikle kalbinizin sesini duymanıza engel olabilecek blokajların şifalanması, sahte katmanlardan ve perdelerden kademe kademe arınma; sonrasında ise, artık nefes alabildiğiniz bu yeni durumda farkındalığın sağlanması, Yüksek Benliğiniz eşliğinde seçimlerin şekillenmesi, seçilen Yol’a bağlanış ve hayata aktarışla ilgili aşamalar içerir.


Bu enerji; Yeniden Doğmak isteyenlerin nasıl, ne şekilde ve nerede doğmak istediklerini belirleyebilmelerine hizmet edecektir. 
Varoluştan bu yana , kadim medeniyetlerden bu güne “çok tanıdık” bu enerji sistemi, kapsamında sembolizma, şifa prosedürü, bölgesel enerji çalışmaları, masal, hikaye, dans, ritüel, inisiyasyon içerir.

 

Bu sistemi tanımlarken Seminer demekten ziyade Ruhun Yolu’na vesile kanallardan biri demek daha doğru olabilir. Hatırlayanlar, hatırlatıyor.


Bütünlük ve süreklilik arz eden bu Yol’a yine “hatırlayanlar” çekilecektir.


“Derinden gelen” fısıldayacaktır.


Bu kez başarmak için değil sadece hatırlamak ve yaşamak için bir araya geliyoruz

Danışman: 

 

Turgay Köyağasıoğlu

bottom of page