top of page

ONLINE BİREYSEL ÇALIŞMALAR

Detaylar İçin Resimleri Tıklayınız
SİSTEM - AİLE DİZİMİ
BİREYSEL ÇALIŞMALARI

 

Bireysel uygulamalarda yine sistem dizim yöntemlerinden çok yönlü faydalanmak mümkündür. Uygulamalarda amaç yaşam sürecinin bütününü ilgilendiren bir rehberlik olduğundan uygulanan method süreklilik arz eden bir kompozisyon şeklinde olmaktadır. Genelde danışana  6 - 8 seanslık bir program önerilir. Bu bir yıla yayılan bir takvim olabilir. Seans aralıkları genelde bir aydır.

renk.jpg
RENK PROFİLİ
BİREYSEL ÇALIŞMALARI

 

Kişisel Renk Profilinizi bilmek; kendinizi olmadığınız biri olmaya zorlamak veya gerçekten kim olduğunuzu zenginleştirmek arasındaki farkı bilmek anlamına gelir. Kişisel Renk Profiliniz, içinde bulunduğunuz hayatı yaşamanıza ve yapmak için doğduğunuz işi yapmanıza olanak sağlar.

karma.jpg
KARMİK BLOKAJ
ÇALIŞMALARI

 

Karmik Blokaj Çalışması hayatımızda sıkışıklık olarak tanımladığımız halleri karmik helalleşmeler ile özgürleştiren, öğreten, bilinçlendiren bir enerji uygulama yöntemidir.   Turgay Köyağasıoğlu tarafından geliştirilen ve isimlendirilen bu uygulama özellikle bilinç / bilinçaltı çalışmalarına rağmen sonuç alınamayan blokajların çözülmesinde etkin bir yöntemdir. Hemen her konu başlığına yönelik olarak çalışma yapılabilir.

tarot.jpg
BİREYSEL TAROT
AÇILIMLARI

Tarot bir falcılık yöntemi değildir. Geçmişten başlayarak hayatın tüm açılımını masaya döken, yüzleştirmeler yapan, geçmiş ile helalleştirmeye çalışan, yaşatılanların aslında kayıp değil kazanç olduğunu anlatan, sınavlarla olgunlaştığımızı hatırlatan ve gelecekle ilgili ipuçları vererek yön gösteren, bizi oluşturan tüm gerçekleri (kodları) kartlar aracılığıyla okumaya çalışan bir tekniktir.

Çalışmalarımız tıbbi teşhis ve tedavi yöntemi değildir,

bütünleyici bakış açısına destek verici niteliktedir.

bottom of page