BİREYSEL ÇALIŞMALAR

karma.jpg
tarot.jpg
SİSTEM - AİLE DİZİMİ
BİREYSEL ÇALIŞMALAR

 

Bireysel uygulamalarda yine sistem dizim yöntemlerinden çok yönlü faydalanmak mümkündür. Uygulamalarda amaç yaşam sürecinin bütününü ilgilendiren bir rehberlik olduğundan uygulanan method süreklilik arz eden bir kompozisyon şeklinde olmaktadır. Genelde danışana  6 - 8 seanslık bir program önerilir. Bu bir yıla yayılan bir takvim olabilir. Seans aralıkları genelde bir aydır.

KARMİK BLOKAJ
ÇALIŞMASI

 

Karmik Blokaj Çalışması hayatımızda sıkışıklık olarak tanımladığımız halleri karmik helalleşmeler ile özgürleştiren, öğreten, bilinçlendiren bir enerji uygulama yöntemidir.   Turgay Köyağasıoğlu tarafından geliştirilen ve isimlendirilen bu uygulama özellikle bilinç / bilinçaltı çalışmalarına rağmen sonuç alınamayan blokajların çözülmesinde etkin bir yöntemdir. Hemen her konu başlığına yönelik olarak çalışma yapılabilir.

BİREYSEL TAROT AÇILIMLARI
Tarot bir falcılık yöntemi değildir. Geçmişten başlayarak hayatın tüm açılımını masaya döken, yüzleştirmeler yapan, geçmiş ile helalleştirmeye çalışan, yaşatılanların aslında kayıp değil kazanç olduğunu anlatan, sınavlarla olgunlaştığımızı hatırlatan ve gelecekle ilgili ipuçları vererek yön gösteren, bizi oluşturan tüm gerçekleri (kodları) kartlar aracılığıyla okumaya çalışan bir tekniktir.
renk.jpg
Access-Bars.jpg
facelif.jpg
RENK PROFİLİ
Favori bir renginiz ya da sevmediğiniz bir renk var mı? Renksiz bir dünya hayal edebiliyor musunuz? Başarı ne renktir? Duygularınızın rengi konuştuğunuz kişiye göre değişiyor mu? Parayla ilişkiniz bugün Kırmızı ya da Yeşil mi ? Turuncu olsaydınız bir iş toplantısında kendinizi nasıl tanıtırdınız?
ACCESS BARS
Beynimizdeki elektriksel olarak biriken yargılar, kararlar, düşünceler ve hislerin başımızın üzerindeki 32 noktaya hafifçe dokunularak serbest bırakılmasıdır.
FACELIFT

Access in muhteşem bir diğer sınıfıdır. Yüzünüzde ve bedeninizde kalıcı gençleşme sağlar.

inner_speak2.jpg
online.jpg
INNER SPEAK
Inner-Speak, psikolog, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esinle geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir.
ONLINE BİREYSEL ÇALIŞMALAR
Bireysel Aile Dizimi
Uzaktan Karmik Blokaj Çalışması

Merkezimizdeki çalışmalar tıbbi teşhis ve tedavi yöntemi değildir,

bütünleyici bakış açısına destek verici niteliktedir.