KARMİK BLOKAJ BİREYSEL ÇALIŞMASI

Karmik blokaj çalışması adını verdiğimiz bu yöntem, Reiki 3 seviyesinde yaptığımız çalışmalar esnasında spontan gelişen bir tarz oldu. Asıl olarak yine bir Reiki çalışması demek doğru olsa da, beraberinde belki biraz Işık Köprüsü ve Üst Bilinç çalışmalarını hatırlatan ancak bunlardan daha farklı bir yapı ortaya çıktı. 
 
Çalışma kısaca şöyle özetlenebilir:

 lığı halinde belirlemekle başlıyor.


Bunlar; Köpek korkusu, ilişkilerdeki sorunlar, ailedeki rol karmaşası, güvensizlik, okula gitme endişesi ..... gibi çok farklı konu başlığı olabiliyor

.

Çalışma esnasında oluşan vizyonlar ( ki alıcı ile ortak vizyonlar da alındığı olabiliyor ) bizi problemin kaynağına götürüyor. Yine Işık köprüsü ve Üst bilinç çalışmalarında olduğu gibi senaryo değişiyor ve bir anlamda film ‘Mutlu Son’ la bitiyor. Bazen birden fazla senaryo üstüste gelebiliyor. Son derece detaylı bir şekilde çok değişik dönem ve olaylarla konular karşımıza gelebiliyor. Bu çalışma diğer bir değişle "Enerjetik bir Regresyon" çalışmasıdır. Önemli bir ayrıntı danışanın herhangi bir vizyon veya his alma zorunluluğunun olmaması ve seans boyunca danışanın son derece komforlu bir süreç yaşarken çalışmanın tamamlanabilmesidir.


Çok sayıda ve değişik konu başlıkları ile çalışmalarımızda sonuç itibarı ile şu tespitlere vardık.  Çalışma en fazla bir saat içerisinde tamamlanıyor. Alıcıda bilinç açık ve çalışma esnasında herhangi bir konuşma geçmiyor. Çalışma bitiminde yaşananlar tarafımdan anlatıldığında, senaryo sahneleri ve bazı replikler alıcı tarafından da hatırlanabiliyor. Bu çalışmanın en keyif verici kısmı ise, istenen sonuca hemen ulaşılacak kadar ‘seri’ bir çalışma olması. Çalışılan konu başlığı her ne ise günlük hayattaki olumlu yansımaları hemen o andan itibaren başlıyor. Tekrarladığımız her çalışmada bu sonuçları almamız bizi son derece mutlu ediyor. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen merkez telefonumuzdan randevu alınız. 
 
Bütünün hayrına olması temennisi ile bu çalışmayı sizinle de paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Merkezimizdeki çalışmalar tıbbi teşhis ve tedavi yöntemi değildir,

bütünleyici bakış açısına destek verici niteliktedir.